Error message

Notice: Undefined offset: 1 in counter_get_browser() (line 70 of C:\xampp\htdocs\puspanita\sites\all\modules\counter\counter.lib.inc).

Aktiviti PUSPANITA Cawangan Kecil JPM

Biro Komunikasi & Korporat

AKTIVITI PUSPANITA CAWANGAN KECIL JPM 2017

Norsuriaty binti Awang Hassim Pengerusi 03-88723409 norsuriaty@jpm.gov.my
Suhaiba binti Saripan Setiausaha 03-88723718 suhaiba.saripan@jpm.gov.my
Tarikh Aktiviti
April-Julai 2017 Pembangunan Laman Web PUSPANITA Caw. Kecil JPM

Biro Sosial & Lawatan

AKTIVITI PUSPANITA CAWANGAN KECIL JPM 2017

Noraini binti Rahli Pengerusi 03-88723437 nor.aini@jpm.gov.my
Norlina binti Mohd Yaacob Setiausaha 03-88723420 norlina@jpm.gov.my
Tarikh Aktiviti
24 Mac 2017 Bengkel Serlahkan Personalitimu

Biro Kebajikan Taska/Tabika Permata

AKTIVITI PUSPANITA CAWANGAN KECIL JPM 2017

Norehan binti Nordin Pengerusi 03-88723441 norehan@jpm.gov.my
Nor Idayu binti Ahmad Shukri Setiausaha 03-88723589 noridayu@jpm.gov.my
Tarikh Aktiviti
21 April 2017 Naziran Susulan Pasukan Audit Taska
26-27 Jun 2017 Lawatan Panel Penilai PERMATA Q

Biro Agama & Pendidikan

AKTIVITI PUSPANITA CAWANGAN KECIL JPM 2017

Atifa Maryam binti Norbanan Pengerusi 03-88721891 maryam@jpm.gov.my
Kosong Setiausaha 03-8872 @jpm.gov.my
Tarikh Aktiviti
  -Tiada

Biro Kesukarelawanan

AKTIVITI PUSPANITA CAWANGAN KECIL JPM 2017

Wan Nur Famieza binti Wan Rahimi Pengerusi 03-88721909 famieza@jpm.gov.my
Kosong Setiausaha 03-8872 @jpm.gov.my
Tarikh Aktiviti
  - Tiada

Biro Sukan & Kebajikan

AKTIVITI PUSPANITA CAWANGAN KECIL JPM 2017

Fatimah binti Mohamad @ Yousof Pengerusi 03-88721847 fatimah@jpm.gov.my
Farahniza binti Ruslan Setiausaha 03-88723454 farahniza@jpm.gov.my
Tarikh Aktiviti
4-6 Mei 2017 Program CSR@Terengganu

Biro Ekonomi & Keusahawanan

AKTIVITI PUSPANITA CAWANGAN KECIL JPM 2017

Nor Sa'adah binti Haji Mohd Sidek Pengerusi 03-88723641 norsaadah.sidek@jpm.gov.my
Suraiya binti Zainuddin Setiausaha 03-88723576 suraiya@jpm.gov.my
Tarikh Aktiviti
Jan-Dis 2017 Jualan T-shirt PUSPANITA
Jan-Dis 2017 Jualan PUSPANITA JPM