Error message

Notice: Undefined offset: 1 in counter_get_browser() (line 70 of C:\xampp\htdocs\puspanita\sites\all\modules\counter\counter.lib.inc).

Hubungi Kami

DIREKTORI JAWATANKUASA KERJA PUSPANITA CAWANGAN KECIL JABATAN PERDANA MENTERI

SESI 2018/ 2019

Bil. Nama Jawatan No. Telefon E-mel
1 Datin Roslina binti Mior Adlan Pengerusi 03-88721801 datinrose67@gmail.com
2 Shobah binti Jamil Timbalan Pengerusi 03-88723405 shobah@jpm.gov.my
3 Tiada Setiausaha - -
4 Manorrazila binti Mior Nazri Timbalan Setiausaha 1 03-88723672 manorrazila@jpm.gov.my
5 Rabiah binti Katman Timbalan Setiausaha 2 03-88721980 rabiah@jpm.gov.my
6 Norsariniza binti Jamlus Bendahari 03-88721922 norsariniza@jpm.gov.my
7 Zuraini binti Mohd Ripin Timbalan Bendahari 03-88721845 zuraini.ripin@jpm.gov.my
8 Norehan binti Nordin Pemegang Amanah 03-88723441 norehan@jpm.gov.my
9 Atifa Maryam binti Norbanan Pemeriksa Kira-Kira 1 03-88721891 maryam@jpm.gov.my
10 Nazlia binti Sungip Pemeriksa Kira-Kira 2 03-88723610 nazlia@jpm.gov.my
Biro Sosial dan Kebajikan
11 Sapiah binti Hashim Pengerusi 03-88721849 sapiah@jpm.gov.my
Biro Agama dan Pendidikan
12 Roziah binti Abu Pengerusi 03-88723433 roziah@jpm.gov.my
Biro Ekonomi dan Keusahawanan
13 Norsuriaty binti Awang Hassim Pengerusi 03-88723409 norsuriaty@jpm.gov.my
Biro Sukan dan Rekreasi
14 Fatimah binti Mohamad @ Yousof Pengerusi 03-88721847 fatimah@jpm.gov.my
Biro Kebajikan Taska/ Tabika Permata
15 Raja Suzilawati binti Raja Hasan Pengerusi 03-88723439 suzilawati@jpm.gov.my
Biro ICT
16 Tiada Pengerusi - -
Biro Kesukarelawanan
17 Nurdiyana binti Mansuri Pengerusi 03-88721823 nurdiyana@jpm.gov.my
Wakil Bahagian
18 Suhaiba binti Saripan Pejabat Penasihat Undang-Undang 03-88723718 suhaiba.saripan@jpm.gov.my
19 Norlina binti Mohd Yaacob Bahagian Khidmat Pengurusan 03-88723420 norlina@jpm.gov.my
20 Siti Rafidah binti Mohamed Bahagian Kewangan 03-88721982 sitirafidah@jpm.gov.my
21 Nor Hayati binti Abd Hamid Bahagian Audit Dalam 03-88723562 norhayati.hamid@jpm.gov.my
22 Noor Faridah binti Sharaai Bahagian Pembangunan 03-88721992 noorfaridah@jpm.gov.my
23 Aqilla binti Rozaid Bahagian Sumber Manusia 03-88721909 aqilla@jpm.gov.my
24 Nur Hazwani Binti Shaik Mohd Hashim Unit Komunikasi Korporat 03-88723426 nur.hazwani@jpm.gov.my
25 Suraiya binti Zainuddin Bahagian Akaun 03-88723576 suraiya@jpm.gov.my
26 Asmawati binti Aris Bahagian Teknologi Maklumat 03-88723767 asmawati@jpm.gov.my
27 Siti Noraini binti Mohd Nasir Bahagian Dasar & Perancangan Strategik 03-88723415 siti.noraini@jpm.gov.my
28 Norhafizah binti Johar Unit Integriti 03-88725690 norhafizah_johar@jpm.gov.my
29 Tiada Bahagian Perolehan - -